Kilis DEMİRDÖKÜM Yetkili Servisleri

Hizmet : Klima Kombi Servis
Marka : Demirdöküm Yetkili Servis
 Telefonu : 0850 222 1 833
İl   : Kilis
İlçe  : .

Demirdöküm servis telefonu 0850 222 1 833 nolu telefonu arayıp servis kaydı oluşturunuz.

Kilis ilinde faaliyet gösteren Demirdöküm fimasına ait Kilis Demirdöküm Yetkili Servisleri listesi için Kilis ilçe listesinden öğrenmek istediğiniz ilçeyi seçiniz.

Demirdöküm kombi servisi ve diğer ürünler için talep ettiğiniz yetkili servis hizmetlerinde, Demirdöküm Servisi arayarak hafta içi 08:00-20:00, hafta sonu ve resmi tatillerde ise 09:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm servisi, Kilis Demirdöküm servisi olarak Kombi Klima tamir ve bakımını yapmaktadır.

Demirdöküm Servis Hizmeti. Tüm hizmetleri 1 yıl paça ve işçilik garantisi altındadır.

Demirdöküm Kombi Servis Telefon Numarası Nedir?

Demirdöküm Kombi için servis telefonu 0850 222 1 833 numaralı Demirdöküm Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.

Sen ailenle keyfini yap, uykunu bölme.  Demirdöküm kombi herkesten önce uyanıp evi ısıttı bile. Çünkü Demirdöküm , her zaman hazır.

İlçesine servis talep etmek için “0850 222 1 833” numaralı telefonu yada direk Demirdöküm Servisini Arayabilirsiniz.

Demirdöküm Servis ücreti ne kadar?

2022 yılı Demirdöküm servis ücreti hizmet bölgesi gidilecek yere göre değişmektedir. Şehir içi ilçelerde servis ücreti 100 lira ile başlamaktadır.

Servis hizmeti verilecek bölge uzaklaştıkça kilometre olarak kilometresinin çokluğuna göre ilave ücretler yapılmaktadır. Demirdöküm servis ücreti tam miktarı öğrenmek için listeden il ilçe seçerek bölgenizdeki en yakın servis ile iletişime geçiniz.

Yetkili servis ücret alır mı?

Garanti Süresinde yetkili servis ücret talep etmez ama kullanıcı hatası olmaması gerekmektedir. Kullanıcı hatası olmadığı durumlarda yetkili servis ücret talep etmez.

Kombi bakımı kaç yılda bir yapılır?

Kombi bakımı her yıl mutlaka bir kez yapılmalıdır. İş Yerlerinde fabrikalarda kullanılan kombiler için 6 ayda bir yapıması gerekir. Kombi ye en çok ihtiyacınız olan soğuk kış günlerinde kombinizi verimli bir şekilde kullanabilmek için mutlaka kombi bakım randevusu alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

− one = seven