Düzce Daikin Yetkili Servisleri

Hizmet : Klima Kombi Servis
Marka : Daikin Yetkili Servis
 Telefonu : 444 99 90
İl   : Düzce
İlçe  : Gölyaka.

Gölyaka Daikin servis telefonu 444 99 90 nolu telefonu arayıp servis kaydı oluşturunuz.

Düzce ilinde faaliyet gösteren Daikin fimasına ait Düzce Daikin Yetkili Servisleri listesi için Düzce ilçe listesinden öğrenmek istediğiniz ilçeyi seçiniz.

Daikin kombi servisi ve diğer ürünler için talep ettiğiniz yetkili servis hizmetlerinde, Daikin Servisi arayarak hafta içi 08:00-20:00, hafta sonu ve resmi tatillerde ise 09:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Daikin servisi, Düzce Daikin servisi olarak Kombi Klima tamir ve bakımını yapmaktadır.

Gölyaka Daikin Servis Hizmeti. Tüm hizmetleri 1 yıl paça ve işçilik garantisi altındadır.

Daikin Kombi Servis Telefon Numarası Nedir?

Daikin Kombi için servis telefonu 444 99 90 numaralı Daikin Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.

Sen ailenle keyfini yap, uykunu bölme.  Daikin kombi herkesten önce uyanıp evi ısıttı bile. Çünkü Daikin , her zaman hazır.

Gölyaka İlçesine servis talep etmek için “444 99 90” numaralı telefonu yada direk Gölyaka Daikin Servisini Arayabilirsiniz.

Daikin Servis ücreti ne kadar?

2022 yılı Daikin servis ücreti hizmet bölgesi gidilecek yere göre değişmektedir. Şehir içi ilçelerde servis ücreti 100 lira ile başlamaktadır.

Servis hizmeti verilecek bölge uzaklaştıkça kilometre olarak kilometresinin çokluğuna göre ilave ücretler yapılmaktadır. Daikin servis ücreti tam miktarı öğrenmek için listeden il ilçe seçerek bölgenizdeki en yakın servis ile iletişime geçiniz.

Yetkili servis ücret alır mı?

Garanti Süresinde yetkili servis ücret talep etmez ama kullanıcı hatası olmaması gerekmektedir. Kullanıcı hatası olmadığı durumlarda yetkili servis ücret talep etmez.

Kombi bakımı kaç yılda bir yapılır?

Kombi bakımı her yıl mutlaka bir kez yapılmalıdır. İş Yerlerinde fabrikalarda kullanılan kombiler için 6 ayda bir yapıması gerekir. Kombi ye en çok ihtiyacınız olan soğuk kış günlerinde kombinizi verimli bir şekilde kullanabilmek için mutlaka kombi bakım randevusu alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ thirty two = thirty four