Düzce BOSCH Yetkili Servisleri

Hizmet : Beyaz Eşya, Kombi ,Klima, Ev Aletleri
Marka : Bosch Yetkili Servis
Beyaz Eşya Klima Telefonu :  444 63 33
Kombi Servisi :  444 2 474
Adres : Düzce / Gümüşova.

Gümüşova Bosch Kombi Servisi. 7/24 Servis, Kaliteli Hizmet, 1 Yıl Garanti. Kombi Servisi, Kombi Bakım, Kombi Arıza Hizmeti Vermektedir.

Gümüşova Bosch servis telefonu 444 63 33 nolu telefonu arayıp servis kaydı oluşturunuz.

Düzce ilinde faaliyet gösteren Bosch fimasına ait Düzce Bosch Yetkili Servisleri listesi için Düzce ilçe listesinden öğrenmek istediğiniz ilçeyi seçiniz.

Bosch kombi servisi ve diğer ürünler için talep ettiğiniz yetkili servis hizmetlerinde, Bosch Servisi arayarak hafta içi 08:00-20:00, hafta sonu ve resmi tatillerde ise 09:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Büyük veya küçük tüm Bosch Ev Aletleri için 444 6 333 numaralı Bosch Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.

Bosh Kombi için servis telefonu 444 24 74 numaralı Bosch Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.

Sen ailenle keyfini yap, uykunu bölme.  Bosch kombi herkesten önce uyanıp evi ısıttı bile. Çünkü Bosch, her zaman hazır.

Gümüşova İlçesine servis talep etmek için Alan Kodu Çevirmeden “444 63 33” numaralı telefonu yada direk Gümüşova Bosch Servisini Arayabilirsiniz.

Bosch Servis ücreti ne kadar?

2022 yılı Bosch servis ücreti hizmet bölgesi gidilecek yere göre değişmektedir. Şehir içi ilçelerde servis ücreti 100 lira ile başlamaktadır.

Servis hizmeti verilecek bölge uzaklaştıkça kilometre olarak kilometresinin çokluğuna göre ilave ücretler yapılmaktadır. Bosch servis ücreti tam miktarı öğrenmek için listeden il ilçe seçerek bölgenizdeki en yakın servis ile iletişime geçiniz.

Yetkili servis ücret alır mı?

Garanti Süresinde yetkili servis ücret talep etmez ama kullanıcı hatası olmaması gerekmektedir. Kullanıcı hatası olmadığı durumlarda yetkili servis ücret talep etmez.

Bosch servisi, Düzce bosch servisi olarak buzdolabı camaşır makinası, bulasık makinası, kombi ve küçük ev aletlerinin tamir ve bakımını yapmaktadır.

Gümüşova Bosch Servis Hizmeti. Tüm hizmetleri 1 yıl paça ve işçilik garantisi altındadır. Gümüşova Bosch Servisi Olarak 10 Yılı Aşkın Süredir Müşterilerimize Alanımızda En Kaliteli Hizmeti Sunmaktan Gurur Duyuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

sixty three − 60 =